Skład

Jesteśmy zespołem muzycznym z Zielonej Góry. Grupę stworzyła Julita i Mariusz. Na co dzień Mariusz pracuje w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze. Jest tam akustykiem, realizatorem nagrań w studiu muzycznym Polysound i koordynatorem Lubuskiego Festiwalu Piosenki.

Gramy na żywo w następującym składzie:

Julita – śpiew

Julita

Szymon – śpiew, gitara basowa

szymon

Mariusz – śpiew, instrumenty klawiszowe, akordeon

mariusz

Marcin - instrumenty perkusyjne

marcin
Bartek – śpiew, trąbka

bartek

Szymon – gitara elektryczna, gitara akustyczna

szymongit

Posiadamy solidne wykształcenie muzyczne. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w różnych kręgach muzycznych. Wcześniejsza działalność w zespole wokalnym wpłynęła na aranżacje utworów z podziałem na głosy. Wyróżnia nas także koncertowe brzmienie, udoskonalone takimi instrumentami jak trąbka i skrzypce.

Dysponujemy szerokim repertuarem z różnych gatunków muzycznych. Dostosowujemy utwory podczas imprez, uwzględniając różne gusta bawiących się osób. Wykonujemy swoją pracę rzetelnie, pozostawiając po sobie zawsze bardzo dobre wrażenie. Zapewniamy nie tylko oprawę muzyczną, ale również prowadzenie uroczystości (także w języku angielskim) na wysokim poziomie, uwzględniając potrzeby i sugestie organizatorów.

Zdobyte wykształcenie i wieloletnie doświadczenie sceniczne gwarantuje profesjonalizm  wykonywanej muzyki.

Przy naszej muzyce bawiło się już wiele osób. Na koncertach m.in. :

- festiwal w Jarocinie,
Niewątpliwym atutem jest własna propozycja PIOSENKI DLA RODZICÓW (nasza kompozycja) – do odsłuchania w zakładce „repertuar”.

Do tej pory zaufały nam takie firmy jak:

PKP Informatyka (impreza firmowa na zamku Joannitów w Łagowie Lubuskim)
– Gazeta Lubuska, Ramzes Catering, Regionalne Centrum Animacji Kultury (Lubuski Bal Sportu na hali sportowej WOSiR w Drzonkowie)
– Urząd Stanu Cywilnego w Zielonej Górze (Europejski zjazd urzędników stanu cywilnego w Palmarni)

- Anneberg transpol (25 lecie firmy)

- Streamsoft (15 lecie firmy)

- PGNiG (Bal z okazji święta Barbórki)

- Lubuska Izba Rolnicza (Gala Złoty Kłos)

Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem firmy Dynacord 2*1000W (konsola PowerMate-1000, kolumny Mackie, OHM, mikser cyfrowy PreSonus), subwoofer Whardefale aktywny 700W. Instrumenty marki Roland (Fantom-Xa, Yamaha Tyros2), Alesis, Ibanez, Fender Stratocaster, a także oświetlenie oparte na diodach LED (2 x Par-56, 2 x Par-38, kolorofon, EUROLITE D-10/Derby „S”)