Trochę o nas

Julita

Julita - śpiew, wodzirej

Swoją energią zaraża wszystkich dookoła. Na co dzień przygotowuje najmłodszych adeptów sztuki wokalnej do zaprezentowania się na szerokich wodach estrady. Zna milion różnych zabaw i potrafi nie tylko znakomicie śpiewać, ale też uczy tańczyć gości, wciąga ich też w różne zabawy.

20

Mariusz - śpiew, instrumenty klawiszowe

Manager zespołu. Jest głównym pomysłodawcą, organizatorem i kierownikiem muzycznym cyklicznej imprezy „Zaduszki Jazzowe”, koordynatorem Lubuskiego Festiwalu Piosenki PRO ARTE organizowanego przez ponad 20 lat przez Regionalne Centrum Animacji Kultury. Jest tam również akustykiem i realizatorem nagrań w studiu muzycznym Polysound. Przygotowuje dzieci i młodzież do finału prowadząc warsztaty wokalne, a także opracowuje aranżacje i przygotowuje wokalistów do współpracy z 10-osobowym zespołem muzycznym będąc jego liderem.

Wojtek

Wojtek - gitara basowa

Zawsze uśmiechnięty i pełen wigoru. Gra różnymi technikami i zawsze coś od siebie dodaje. Niezrównana energia na scenie. Członek wielu ekip muzycznych.

Szymon

Szymon - gitara elektryczna

Wywija gitarą jak wiosłem. Z pod jego palców wychodzą wspaniałe dźwięki. W pełni zaangażowany często bawi się wraz z publicznością na środku parkietu.

Przemek

Przemek - perkusja

Amator eksperymentów i nowinek technicznych. Ma mnóstwo gadżetów i z nich korzysta na scenie. Dobry duch w zespole. Młody, śliczny, dynamiczny.

Nagłośnienie

Posiadamy najnowsze nagłośnienie aktywne marki Turbosound o łącznej mocy 3600W na stronę. Kolumny grają czystym dźwiękiem, a kąt dyspersji jest równy 120º co daje doskonałe efekty w pokryciu dźwiękiem całej sali.Pracujemy na mikserze cyfrowym firmy Behringer X32. Dzięki niemu jesteśmy w stanie okiełznać nawet najtrudniejsze warunki akustyczne sali. Posiadamy też najnowsze zawodowe mikrofony bezprzewodowe marki Sennheiser pracujące w paśmie poniżej 800MHz co daje gwarancję niezakłóconej transmisji podczas imprezy.

 

Kalendarz

W czasie pandemii zostaliśmy zamknięci. Wesela się nie odbywają. Na podpisaną umowę dajemy gwarancję zwrotu kosztów w razie utrzymania zakazu organizacji wesele przez naszych rządzących. Zajęte terminy znajdziesz pod tym linkiem..