Wesele

Muzyka jest jak woda i ogień. Dwa żywioły połączone w spójną całość. Potrafi być zmysłowa, delikatna i kojąca zmysły. Jednak, gdy wymaga tego sytuacja, potrafi swoją ekspresyjnością poruszyć tłumy. Odzwierciedleniem tej idei jest nasz zespół muzyczny. Potrafimy dostosować się do wymagań Klienta oraz charakteru uroczystości, na której gościmy. Wyżej wymienione atuty sprawiają, że nasz zespół to doskonały wybór na wesele. Gramy wyłącznie na żywo najlepsze polskie, jak i zagraniczne przeboje. Gwarantujemy doskonałą zabawę, która trwać będzie aż do białego rana, ponieważ jesteśmy profesjonalistami z prawdziwą pasją do muzyki, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Województwo lubuskie to region, do którego kierujemy swoją ofertę. Nie jest istotne, czy to Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Sulechów, Świebodzin, Nowa Sól, Żary, Żagań, Lubsko, Międzyrzecz, Skwierzyna, Krosno Odrzańskie, Słubice, Głogów, Legnica, Lubin, czy inna miejscowość. Przyjedziemy odpowiednio przygotowani i zagramy dla Was najlepiej, jak tylko potrafimy. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu i do obejrzenia naszego najnowszego Video promocyjnego.

Zapraszamy do posłuchania naszego DEMO.

Video

Cennik

Proponujemy 4 standardowe pakiety cenowe na nasze usługi. Jeżeli masz dodatkowe wymagania koniecznie się z nami skontaktuj. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Muzyka

Muzyka +

Muzyka ++

Muzyka +++

Opinie par młodych

Poniżej prezentujemy 2 ostatnie opinie par młodych na nasz temat. Jeśli chcesz przeczytać ich więcej, przejdź na zakładkę Opinie.

Monika i Robert

Mieliśmy przyjemność gościć zespół "Aquarius" na naszym ślubie, który odbył się 27.07.2019. Już od pierwszego kontaktu z Panem Mariuszem wiedzieliśmy, iż będzie dobrze. Kontakt niezwykle przyjacielski, pełen zrozumienia i determinacji, by oprawa muzyczna - w tym pięknym dla nas dniu - trafiła w każdy gust był wyczuwalny od pierwszego uścisku dłoni. Myślę, że najlepszą rekomendacją dla zespołu Aquarius jest fakt, iż goście weselni bawili się do absolutnie ostatniej piosenki, do ostatniego bisu. Nie było momentu, w którym ktokolwiek rozważałby wcześniejszy powrót z wesela, ponieważ nikt nie chciał, by umknęła mu jakakolwiek piosenka wyśpiewana przez zapierający dech w piersiach głos Pani Julity 🙂 Puentując - gdybym był jurorem w "Tańcu z gwiazdami", zbudowałbym z cyferek 12, a gdybym mógł zasiąść w fotelu Agnieszki Chylińskiej w programie "Mam Talent" - dla zespołu "Aquarius" bez zawahania wcisnąłbym złoty przycisk! Polecamy z absolutnie całego serca.

Magda i Mateusz Węsek

Serdeczne podziękowania dla zespołu AQUARIUS za wyśmienitą zabawę weselną. Rewelacyjne wokale, wesele przy tak poprowadzonej zabawie bardzo długo pozostanie w naszej jak i gości pamięci !! 😀 Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy, które zachwyciły wszystkich gości. 🙂 Dzięki Wam nasze wesele było mega wyjątkowe.!! Lepszego zespołu w naszym rejonie nie ma. Może będzie jeszcze okazja się pobawić przy Waszej muzyce. Solówki gitarzystów na parkiecie były zabójcze wielkie brawa dla nich !! 😀 Polecamy gorąco zespół AQUARIUS!