Wesele

Dwoje zakochanych w sobie ludzi, sala pełna gości oraz energiczny zespół to sprawdzona recepta na organizację niezapomnianej uroczystości weselnej. Nie pomożemy Wam w dwóch pierwszych kwestiach, jednak zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ten wyjątkowy wieczór był imprezą, która na długo zapadnie w pamięci Waszych gości. Nasz zespół muzyczny posiada starannie wyselekcjonowany repertuar. Gramy na żywo hit za hitem oraz gwarantujemy profesjonalną konferansjerkę, która zaraża pozytywną energią! Opinie na nasz temat są jednoznaczne – najlepszy zespół muzyczny na wesele. Emanujemy ogromną energią, tworzymy nadzwyczajne show oraz wyjątkowy klimat. Zielona Góra to miasto, w którym gramy najczęściej, tak jak w Gorzowie Wlkp., jednak gościmy również w wielu innych miejscowościach. Nie zależnie, gdzie jedziemy zawsze przygotowujemy się do wesela profesjonalnie. Na sali zjawiamy się na godzinę przed rozpoczęciem Waszego ślubu. Instalujemy nagłośnienie, stroimy system nagłośnieniowy do zastanych warunków akustycznych na sali. Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna oprawa muzyczna. Mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się na twojej uroczystości weselnej.

Nie podpisuj z nami umowy w ciemno. Przyjdź na próbę, posłuchaj a jesteśmy przekonani, że się zdecydujesz na nasze usługi muzyczne. Oprócz znakomitej muzyki podpartej cudownym brzmieniem oferujemy prowadzenie całej imprezy. Zabawy są kulturalne, prowadzone ze smakiem, repertuar dobrany do uczestników wesela. Wszystko grane na żywo. Możemy pochwalić się znakomitymi referencjami wystawionymi przez takie instytucje jak Gazeta Lubuska czy Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji, ale cieszymy się również dobrymi opiniami wszystkich młodych par i uczestników naszych zabaw.

Video

Cennik

Proponujemy 4 standardowe pakiety cenowe na nasze usługi. Jeżeli masz dodatkowe wymagania koniecznie się z nami skontaktuj. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Na podpisaną umowę dajemy gwarancję zwrotu kosztów w razie wprowadzenia zakazu organizacji wesela przez naszych rządzących.

Muzyka

Muzyka +

Muzyka ++

Muzyka +++

Opinie par młodych

Poniżej prezentujemy 2 ostatnie opinie par młodych na nasz temat. Jeśli chcesz przeczytać ich więcej, przejdź na zakładkę Opinie.

Monika i Robert

Mieliśmy przyjemność gościć zespół "Aquarius" na naszym ślubie, który odbył się 27.07.2019. Już od pierwszego kontaktu z Panem Mariuszem wiedzieliśmy, iż będzie dobrze. Kontakt niezwykle przyjacielski, pełen zrozumienia i determinacji, by oprawa muzyczna - w tym pięknym dla nas dniu - trafiła w każdy gust był wyczuwalny od pierwszego uścisku dłoni. Myślę, że najlepszą rekomendacją dla zespołu Aquarius jest fakt, iż goście weselni bawili się do absolutnie ostatniej piosenki, do ostatniego bisu. Nie było momentu, w którym ktokolwiek rozważałby wcześniejszy powrót z wesela, ponieważ nikt nie chciał, by umknęła mu jakakolwiek piosenka wyśpiewana przez zapierający dech w piersiach głos Pani Julity 🙂 Puentując - gdybym był jurorem w "Tańcu z gwiazdami", zbudowałbym z cyferek 12, a gdybym mógł zasiąść w fotelu Agnieszki Chylińskiej w programie "Mam Talent" - dla zespołu "Aquarius" bez zawahania wcisnąłbym złoty przycisk! Polecamy z absolutnie całego serca.

Magda i Mateusz Węsek

Serdeczne podziękowania dla zespołu AQUARIUS za wyśmienitą zabawę weselną. Rewelacyjne wokale, wesele przy tak poprowadzonej zabawie bardzo długo pozostanie w naszej jak i gości pamięci !! 😀 Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne zabawy, które zachwyciły wszystkich gości. 🙂 Dzięki Wam nasze wesele było mega wyjątkowe.!! Lepszego zespołu w naszym rejonie nie ma. Może będzie jeszcze okazja się pobawić przy Waszej muzyce. Solówki gitarzystów na parkiecie były zabójcze wielkie brawa dla nich !! 😀 Polecamy gorąco zespół AQUARIUS!